איך ניתן לבחור שסתום מותאם?

ישנם תהליכים רבים בחיי היום יום ובעיקר בתעשייה שמצריכים שימוש בשסתומים, לדוגמא: צינורות. אנו מבצעים שימושים רבים בצינורות מהבית עד העבודה ובכל מקום. מה שמונע או דוחף מהצינורות הללו את האנרכיה בזרימת חומרים ממקום למקום הם שסתומים איכותיים שיכולים לעמוד בלחצים ולתת לנו שליטה מלאה על אופן הזרימה. בחירת הbaumer המתאים ביותר לעסק או למפעל היא לא בחירה פשוטה לכן אנו באריאל את ברגר בע"מ מלווים אתכם לאורך כל התהליך על מנת שתדעו מה יהיה הכי נוח לתפעול ואיזה באומר יפיק את התפוקה הטובה ביותר.

כיצד לבחור מוצר מותאם?
על מנת לבחור את המוצר הרלוונטי ביותר עבורכם תצטרכו לשים לב לכמה דגשים חשובים, להלן הדגשים:
מהי מטרת השסתום?
כדי לבחור Baumer מותאם יש צורך להבין למה צריך להתאים אותו. זה יהיה השלב הראשוני בתהליך הבחירה כיוון שעולם התעשייה רחב מאוד ויש תעשיות רבות שלא דומות אחת לשנייה. אם אתם צריכים באומר כדי לווסת זרימה של נוזלים מסוימים, מוצר שייתן לכם שליטה על זרימה של גז, או שסתום שיהווה בטיחות, סוג הבאומר יכול להיות שונה לחלוטין ולכן חשוב לציין עבור מה אתם צריכים אותו גם בפני המוכר או המשווק על מנת שיידע איך לעזור לכם.
הכרת הסוגים
כדי לבחור מוצר מותאם עליכם להכיר את כל הסוגי הקיימים. ישנם רגילים שנקראים שסתומי סגירה והם למעשה נותנים לכם את האפשרות לחסום זרימה מסוימת ולפתוח אותה מחדש. גם כאלו יכולים להיות שונים בדרך הפעולה שלהם כיוון שיש שסתומי פרפר, דיאפרגמה, שער ועוד.

שסתום לחץ
עוד אחד מסוגים אלו שאתם צריכים להכיר הם שסתומי הלחץ. באומרים מסוג זה מווסתים את הלחץ בזרימה מסוימת של גז או נוזל והם לא דומים בפעולת לאחרים. סוגים אלו הכרחיים לכל תעשייה וגם כאן הבחירה שלכם צריכה להיות קפדנית ומדויקת. כל סוג נסגר בצורה שונה, המנגנון שלו שונה והלחץ שהוא יכול לעמוד בו שונה.
שסתום אל חוזר
כדי לבחור מוצר איכותי יש צורך להבין באלו תנאים הוא יכול להיות שימושי. יש שסתומים שיהיו טובים רק בתנאים מסוימים כמו למשל אווירה או התווך בו הם נמצאים, כולל סוג החומר שעובר בהם. שסתום שיהיה שימושי לנוזל לא יהיה שימושי לגז וכזה שיהיה שימושי לגז מסוים יכול להיות שלא יהיה שימושי לגז אחר. אל חזור למשל יכול לפעול בכל מיני דרכים.
עמידות לקורוזיה לטווח רחוק
מוצר זה צריך להיות חזק ועמיד. כשאנחנו רוכשים מוצר מסוג זה אנו רוכשים אותו לטווח הארוך. מוצר זה צריך להיות עמיד לקורוזיה, חזק ויציב וכמובן לפעול בכל התנאים בהתאם למקום אליו הוא אמור לפעול כמו למשל טמפרטורה, לחצים וכולה.
בררו את אופן הפעולה של השסתום
יש שסתומים שמשיגים את אותה המטרה אך דרך הפעולה שונה. כך למשל ניתן למצוא כלו שפועלים באופן אוטומטי לצד כאלו שפועלים באופן ידני. סגירה, לחץ או אל חזור יכולים לפעול באופן אוטומטי לחלוטין תוך כדי פעולה אוטומטית באמצעות חיישנים לצד כאלו שהאפשרות קיימת רק בשינוי ידני. אצלנו באריאל את ברגר בע"מ תקבלו את כל התשובות שאתם צריכים לקבל לפני שאתם רוכשים באומר. אחד מהדברים החשובים ביותר שצריך לדעת לפני רכישת baumer היא אופן הפעולה שלו.

אריאל את ברגר בע"מ: בחירת השסתום המומלץ בשבילכם
אנו באריאל את ברגר בע"מ מספקים למגוון הלקוחות הרחב שלנו את המוצרים המתקדמים ביותר שיש. אנחנו נלווה אתכם בבחירת השסתומים הטובים ביותר לעסק וכל שאר הפריטים שיעשו את הבדל. בתעשייה בימינו האוטומציה היא שם המשחק וכלים חדשניים אחרים יכולים להפוך את העסק או את המפעל שלכם לטוב ויעיל יותר פי כמה רמות. ברזים חשמליים, אביזרי ואקום, ועוד מוצרים רבים מהיצרנים הטובים ביותר בעולם בייבוא אישי ובלעדי הופכים את הבחירה שלכם בנו לטובה ביותר שיכלתם לקבל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *