שסתום אוויר – כל מה שצריך לדעת

שסתום אוויר הוא שסתום מיוחד המשמש להפעלה ידנית או לפיקוד פניאומטי במערכות לחץ אוויר. מערכות אלה מיועדות בדרך כלל להפעלה של גלגלות, לחצנים, מפתחות ומיתוג, והשסתומים הללו מאפשרים להן לעבוד כמו שצריך ולהשיג את התוצאות הרצויות.

אפיונים של שסתום אוויר למערכות הפעלה
שסתומי אוויר מגיעים באפיון של 3/2, 5/2 ו- 5/3, בגדלים מתבריג M5-1/2.
לא רק למערכות הפעלה
יש שסתומי אוויר המיועדים לשימושים אחרים, כגון שסתום אוויר לרשתותביוב וקולחין. שסתום אוויר שכזה משחרר אוויר כשממלאים את הצנרת, מאפשר שחרור שלכיסי אוויר ושל כיסי גז כאשר מופעל על הצנרת לחץ ומכניס אוויר בכמות גדולה כאשר מרוקנים את הצנרת. 
גם בתעשיית הרכבים
שסתום אוויר נוסף שכולנו מכירים הוא השסתום המאפשר מילוי אוויר בצמיגי רכבים ואופניים, שהוא שסתום זהה בתכונותיו לזה הקיים בכדורי רגל, בכדורי סל ובאביזרים אחרים המצריכים ניפוח. מדובר בשסתום אוויר חד כיווני, המאפשר מילוי של אוויר בצמיג או בכדור אבל מונע את יציאתו, וכך מאפשר לו להישאר מנופח ולמלא את ייעודו בצורה הרצויה. בתעשיית ייצור הרכבים ניתן למצוא גם את שסתום היניקה, שתפקידו להכניס אוויר נקי לתול הצילינדר, ואת שסתום הפליטה שתפקידו לאפשר לגז השריפה הנוצר כתוצאה מפעולת המנוע – לצאת החוצה.
שסתומי אוויר מכל הסוגים
הדבר החשוב ביותר שיש לשים אליו לב כשרוכשים שסתום אוויר, הוא שבאמת רוכשים את השסתום המתאים שעונה על הצורך. יש הרבה מאוד סוגים של שסתומים, ולכן מומלץ מאוד להתייעץ עם איש מקצוע ולוודא שעושים את הבחירה הנכונה.
מה תוכלו למצוא בחברתנו?
אצלנו באריאל את ברגר תוכלו למצוא אביזרי אוטומציה הכוללים: שסתומי אוויר מכל הסוגים, כולל שסתומיםלמערכות הפעלה, שסתומי אוויר לרכב, שסתומים לרשתות ביוב וקולחין ועוד.כל השסתומים מיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום ועומדים בכל דרישות התקן הן מבחינת בטיחות והן מבחינת איכות. השסתומים מגיעים אליכם באחריות מלאה, והצוות המקצועי שלנו זמין לשירותכם כדי להשיב על כל שאלה.

לקבלת מידע נוסף אודות שסתומי אוויר ולסיוע בבחירת שסתום האוויר העונה על צורכיכם הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום בטלפון או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *