יחידות שירות מוגנות

העולם המסקרן של התעשייה

עולם התעשייה הוא אחד מהעולמות המסקרנים ביותר והוא משתנה משנה לשנה ונהיה יותר ויותר חדשני. עולם התעשייה צריך להתייעל כל הזדמן כדי להביא לייצור זול יותר שיהיה אטרקטיבי יותר לכולנו וכך למעשה ניתן לראות את הטכנולוגיה כי יקרה והכי חדשה כדי ליצור את המוצרים הכי זולים. יש הרבה שיטות כיצד להפוך עסק או מפעל להרבה יותר יעיל ואנחנו באריאל את ברגר בע”מ נעשה לכם את הסדר שאתם צריכים בכל מה שקשור למכונות הכי שימושיות בהתאמה מקסימלית לעסק. 
מהן יחידות שירות מוגנות?
הפנאומטיקה לקחה חלק ניכר בשינוי התעשייה והיא נתנה למפעלים רבים את האפשרות להפעיל פסי ייצור ומכונות רבות באמצעות לץ אוויר. דחיסה של אוויר יוצרת אפשרות לשחרר אותו ובכך להניע כל דבר שרוצים, למשל גלגלי שיניים או כדי לשנע פריטים מסוימים. יחידות שירות מוגנות הן יחידות שנועדו לבקר את לחץ האוויר הזה. יש לחץ מסוים שצריך לקבל וכל חריגה מהערך הרצוי יכול לגרום לבעיות רבות. ליחידות שירות מוגנות תפקיד חשוב ובלעדיהן העבודה לא תהיה יעילה.

יחידות שירות מוגנות: כך זה פועל
  • ליחידות השירות המוגנות יש מסנן. התפקיד של המסנן הוא למנוע כניסה של חלקיקים לא רצויים אל עבר כלי הפנאומטיקה שיוצרים את הלחץ שדרוש כדי להניע את התהליכים של המפעל. כניסה של חלקיקים מסוימים החל מחיות קטנות ועד חלקיקים גדולים מידי בדמות אבק, חול או נייר יכולים לגרום לפס ייצור שלם להיעצר ולכן יחידות השירות דואגות שהעבודה תמיד תישאר חלקה ורציפה.
  • לחץ האוויר חייב להיות קבוע וזה בדיוק מה שהיחידות מבצעות. יחידות השירות המוגנות דואגות שלחץ האוויר לא יהיה נמוך מידי ולא גבוה מידי. לחץ נמוך מידי יכול לפגוע באוטומציה של המכונות והעבודה תהיה יותר איטית. האינטגרציה בין המכונות תהיה קלוקלת וההשלכות על המפעל יכולות להיות חמורות. כשלחץ האוויר גבוה מידי, הכלים הפנאומטיים יכולים להיהרס ולהישחק.
  • את יחידות השירות המוגנות יש צורך להתקין בחוכמה ובהתאמה לשאר המכשירים. יש צורך לדעת כיצד לשמן אותם היטב וכיצד לתחזק אותם כדי לקבל לא רק עבודה יעילה ומהירה ונאמנה אלא גם עבודה בטוחה עם מכשירים עמידים ואיכותיים לטווח הארוך. אנחנו באריאל את ברגר בע”מ משווקים בבלעדיות את מיטב הטכנולוגיה הכי מתקדמת לכל הלקוחות.
אמרתם טכנולוגיה, אמרת אריאל את ברגר בע”מ
אנחנו באריאל את ברגר בע”מ מספקים למגוון הלקוחות הרחב שלנו את שירותי האוטומציה והטכנולוגיה הטובים והמתקדמים ביותר שיש. בתעשייה בימינו האוטומציה היא שם המשחק וכלים חדשניים אחרים יכולים להפוך את העסק או את המפעל שלכם לטוב ויעיל יותר פי כמה רמות. ברזים חשמליים, אביזרי ואקום, שסתומי לחץ ועוד מוצרים רבים מהיצרנים הטובים ביותר בעולם בייבוא אישי ובלעדי הופכים את הבחירה שלכם בנו לטובה ביותר שיכלתם לקבל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *