בעולם החיישנים המודרני, קשה למצוא פיתוח מתקדם ואיכותי יותר מתאי פוטואלקטרי.
  אם אתם לא יודעים בדיוק במה מדובר, נסביר כי תא פוטואלקטרי הוא למעשה חיישן אופטי מיניאטורי, המגיע בממדים של מספר מילימטרים רבועים בלבד.
   
  חיישנים אלה הם חיישנים אופטיים – כלומר הם מייצרים אות חשמלי כשפוגע בהם אור המגיע מעצם כזה או אחר בו הם פוגעים.
   
   

  מהם תאים פוטואלקטריים וכיצד הם בדיוק עובדים?

  חיישנים מסוג זה הם כאמור זעירים במיוחד, והדבר עולה בקנה אחד עם הטכנולוגיה העכשווית בה אנו שואפים להקטין ולצמצם את גודל המכשירים השונים בהם אנחנו משתמשים – וכעת נכיר את מגוון התאים שאנו משווקים ואת השימוש בהם.
  באומר Baumer
  באומר Baumer
   

  אריאל את ברגר משווקים מגוון תאים פוטואלקטריים – ונכיר את האפשרויות בתחום

  חיישני לייזר –

  סדרת MINOS של החברה הגלובלית באוומר  BAUMER היא סדרה שבה ניתן למצוא חיישני תא פוטואלקטרי מגוונים למדי, ואחת האפשרויות היא חיישני לייזר.
   
  חיישנים אלה עובדים למרחק של עד 80 מילימטרים, והם משמשים אותנו כיום עבור זיהוי סנסורי מדויק בתחומי האבטחה, התקשורת האישית וכן בעולם הביוטכנולוגיה.
   
   

  חיישני LED

  חיישנים אלה הם מאותה סדרה של חיישני הלייזר, והם משמשים למטרות דומות ברמות זיהוי שונות במרחקים שנעים בין 30 ל-80 מילימטרים. חיישן הלד הוא ליניארי, כלומר הוא משמש למדידת מרחק ולזיהוי מרחקים בצורה המדויקת ביותר.
   

  4 מ"מ מדכא רקע

  תא פוטואלקטרי מתקדם ומפותח במיוחד הוא התא הזה, שמגיע בממדים של 4 מ"מ בלבד, ומגיע גם עם מערכת סינון רקע שמבטיחה את ההפעלה המדויקת ביותר שלו.
  זהו הפיתוח המתקדם ביותר של חברת באוומר, וניתן למצוא אותו כיום משולב במערכות של סיבים אופטיים מהירים לתקשורת, שמבצעים זיהוי וחישה בצורה המדויקת והמהירה ביותר וזקוקים לחיישנים מתאימים לכך.
   

  כשזה נוגע לחיישנים ואוטומציה – אריאל את ברגר הם הטובים ביותר

  אריאל את ברגר משווקים את מגוון מוצרי באוומר, כולל תא פוטואלקטרי מסוגים שונים. מעבר לכך, אנחנו מתמחים בכל הנוגע לחיישנים, ולאוטומציה ככלל – בכדי להבטיח שהמפעל שלכם עובד בצורה המדויקת ביותר והמוצרים שלכם עובדים עם הרכיבים המתקדמים ביותר.
   

  מגוון תאים פוטואלקטריים

  With its wide range of LED and laser sensors, the successful Series 10 is to be extended by several extremely interesting variants. Baumer offers new sensors with different beam shapes.
  Three different spot-shaped beams (diameters 0.1 mm, 2 mm and 4 mm) permit the detection of objects of different sizes. In contrast, circuit boards with milled grooves and drilled holes can be reliably detected by a linear beam. A narrow laser and a linear LED version are now available. 

  Fixed, precise sensing distances (30 mm, 50 mm, 80 mm)
  and background suppression are features of the FHDK 10 diffuse sensor. The advantage: adjustment is unnecessary and undesirable misadjustment is impossible. The sensor range is completed by the fiber-optic sensor FVDK 10. As all sensors of Series 10, the fiber-optic sensor also features simple operation and installation. Together with the wide Baumer range of fiber-optic devices, even the most difficult applications can be mastered.

   

  MINOS תאים פוטואלקטריים