כמו שכבר שמתם לב, מכונות תפסו חלק נרחב בעולם, וכיום אפשר לומר שהן כבר מנהלות את חיינו. יכול להיות שתחשבו שאנו מגזימים ויכול להיות שתופתעו ותיבהלו אך אין מה להילחץ ובטח לא להיבהל, הן כאן בשבילנו. האוטומציה היא אחד התחומים המתפתחים ביותר שיש בימינו וכדי להבין מהם כדאי לכם להעמיק בנושא ולהבין שזה העתיד הזוהר שאליו האנושות חיכתה אם כי לה יש נבואות אפלות.

   

  מהי בכלל אוטומציה?

  מילה זו היא חלק מצירוף המילה 'אוטומט' זאת אומרת פעולה שקורת באופן עצמאי בגלל רצף פעולות מוגדר מראש. דוגמה טובה היא כספומט, מכונה אוטומטית שמושכת עבורכם כסף בלי התערבות פקיד בנק בתהליך. זה קורה בגלל רצף פעולות שכולו צריך להיות חיובי לפי הנהלים שהוזנו על ידי קוד וכך למעשה אנו מקבלים כסף מזומן מתי שאנו רוצים. הפעולות הללו קורות גם בתעשייה, קורות גם בעסקים קטנים יותר ולמעשה אפילו אצלנו בבית. פיתוח הטכנולוגיה עם השנים מאפשר לנו שלל יתרונות שהופכים את החיים שלנו ליותר קלים. אוטומציה

   

  מי אחראי לפיתוח התחום?

  נדרשים אנשים שמבינים בקוד אם כי לא מדובר בקודים מסובכים כמו בתוכנות אחרות שהאלגוריתם שלהם יכול להיות מאוד מורכב. כמובן שזה תלוי מאוד בסוג האוטומציה הנדרשת וכמובן שכדי להזיז יד רובוטית שתבנה רכב או מטוס באופן קבוע ולפי משתנים רבים שכוללים גם קלט מחיישנים שמפוזרים באזור מסוים, יש צורך בפיתוח מתקדם ומקצועי, אך למעשה מדובר בענף מאוד מפותח שעוד ממשיך להתפתח משנה לשנה. המפתחים שעוסקים בתחום זה הם מהגבוהים בענף ההייטק והביקוש אל התחום הזה ואליהם עולה משנה לשנה עוד ועוד.

  מה היתרונות בפיתוח אוטומציה בעסק?

  דיוק ועבודה תמידית
  פיתוח האוטומציה נותן הרבה כלים שלא היו בעבר ולמעשה אחד מהם הוא דיוק. דמיינו לכם מה היה קורה אם בני אדם היו בונים מטוסים או רכבים, מדובר בבנייה שאמורה להיות מפוקחת ברמה הכי גבוהה שיש. עבודה מסוג כזה יכולה לגרום לבני אדם בסופו של דבר להתבלבל ובנוסף לחוש עייפות, מה שלא יכול לקרות עם מכונות.

   

  חיסכון בעלויות
  עוד יתרון חשוב של התחום הוא חיסכון עלויות. בעל עסק שמפתח את האוטומציה אצלו במפעל אמנם יוציא לא מעט כסף בפיתוח שלה ולא מעט כסף בטעויות שיקרו עד שהוא יצליח להבין כיצד היא מייעלת לו את העסק, אך לזה יש מומחים שידאגו למעבר רגוע ובטוח ולאחר מכן התשואה תהיה אדירה. לטווח הארוך מדובר באלפי שקלים אפילו לעסק יחסית קטן. לא רק לעסק זה יותר זול, זה גם זול יותר לצרכן הסופי שאלו הם אנחנו.

   

  חיסכון בזמן
  היתרון הבולט האחרון של תחום זה הוא כמובן חיסכון בזמן כשיש חיסכון בזמן, ניתן לייצר עוד, וכשמייצרים עוד, העלויות יורדות משמעותית וכאן החיסכון בעלויות שוב נכנס לתמונה. כשמכונה מבצעת את דפוס הפעולה באותה צורה בדיוק פעם אחר פעם, היא מתבצעת מהר יותר ובצורה מדויקת יותר ואין שום מקום להפסקות, כי המכונה לא מתעייפת. החיסכון הזה משמעותי ואפשר לראות כיום איך התעשייה נהנית מהתחום בשיאו.

  איך משלבים את האוטומציה בעסק?

  האוטומציה היא חלק בלתי נפרד מכל עסק, על מנת לעבוד נכון ולקבל את התשואה הטובה ביותר, הנכם צריכים לעבוד עם חברה מקצועית ומנוסה בתחום. אנו באריאל את ברגר בע"מ מספקים כבר שנים רבות את השירות הכי טוב שיכול להיות ללקוחות רבים שעשו את הבחירה הנכונה.

  פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם עם הטכנולוגיה הכי מתקדמת ומחירים ללא תחרות!